Omarska
Fudbalski klub Omarska/Facebook

Omarska je rezultatom 3:0 savladala Modriču u šestom kolu Prve lige Republike Srpske.

Fudbaleri Omarske danas su dočekali Modriču, te ostvarili treću pobjedu na domaćem terenu u isto toliko odigranih utakmica Prve lige Republike Srpske na svom stadionu. Bez golova okončano je prvo poluvrijeme utakmice, a onda je u trećoj minuti nastavka Branko Rosić izazvao slavlje prepune tribine.

Deset minuta poslije Omarska je povećala prednost, te riješila pitanje pobjednika golom Ognjena Jaćimovića. Slavlje domaćih uvećano je još jednim golom, kojeg je u drugoj minuti sudijske nadoknade postigao Vedran Panić

Modriča je tako postala i treća ekipa koja je ove sezone poražena u Omarskoj, a prije njih utakmice su gubili banjalučki Željezničar i prnjavorski Ljubić.

Po okončanju šestog kola Prve lige Republike Srpske Omarska se nalazi na diobi pete pozicije sa 13 osvojenih bodova, a u narednom će kolu gostovati posljednjeplasiranoj Budućnosti iz Pilica. Modriča koja i dalje ne zna za pobjedu nalazi se na 15. mjestu tabele, a prva tri boda imaće priliku tražiti na domaćem terenu gdje će im u narednom kolu gostovati dobojska Sloga.