Fudbaleri Sloge iz Gornjeg Crnjelova brojali do 16 protiv rogatičke Mladosti, Famos ubjedljiv protiv Glasinca (VIDEO)

Fudbaleri Sloge iz Gornjeg Crnjeljova ostvarili su jednu od najubjedljivijih pobjeda u istoriji Druge lige Republike Srpske – grupa “Istok”, pošto su sa nevjerovatnih 16:0 savladali rogatičku Mladost.

Domaći tim je imao ogromnu prednost od 6:0 već nakon prvog poluvremena, a prvi gol je postigao Boban Jolović u devetom minutu. Četiri minuta kasnije Nikola Mazić je povećao na 2:0, a onda je Milivoje Lazović postigao dva gola u 16. i 32. minutu. Miljan Odzaklić u 37. minutu je povećao na 5:0, da bi Cvijetin Pavić u 45. minutu dao šesti gol za tim Sloge.

Čim se krenulo u drugom poluvremenu Darko Lazić je u 48. minutu bio strijelac za 7:0, pa je četiri minuta kasnije Marko Maksimović bio precizan, da bi u 54. minutu Ognjen Maksimović dao gol za 9:0. Treći gol na meču Milivoje Lazić je dao u 63. minutu, a deset minuta kasnije Nemanja Matović je povisio na 11:0.

Lazić je opet uspio da savlada golmana gostiju za nevjerovatnih 12:0, a onda je Ognjen Maksimović zatresao mrežu u 81. minutu za 13:0. Peti gol na meču dao je Milivoje Lazić u 83. minutu, da bi u 90. minutu konačnih 16:0 postavili Ognjen Maksimović i Darko Lazić

Ubjedljivu pobjedu, ali ni blizu onu kao Sloga, ostvario je tim Famosa nad Glasincom sa Sokoca od 4:0. Danel Blažić je postigao prvi gol u 16. minutu i veoma je bilo mirno do posljednjih deset minuta. Tada je u 79. minutu Zoran Kokot povećao na 2:0, Andrej Vidaković je u 88. minutu zatresao mrežu za 3:0, a konačnih 4:0 postavio je Vladan Minić.