Gol kojim je Radnik srušio Goražde u nadoknadi vremena izazvao erupciju oduševljenja gostiju (VIDEO)

Radnik iz Hadžića je u okviru četvrtog kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine savladao kao gost ekipu Goražda, a jedini gol na meču postigao je Amar Jašarević u samom finišu susreta.

Dugo vremena je u Goraždu na semaforu stajao najnepopularniji rezultat 0:0, ali je prilika tokom 90 minuta bilo na obje strane. Gosti su u 84. minuti došli u nezavidan položaj, kada je Armin Šljivar isključen zbog drugog žutog kartona.

Ipak, to Radnik nije poremetilo, pošto je tim iz Hadžića u zanimljivoj završnici, odnosno četvrtoj minuti nadoknade na asistenciju Hajre Karasalihovića, a pogotkom Amara Jašarevića stigao do pobjede.

Kao što možete vidjeti, gol je izazvao veliku radost kod gostujućih igrača i navijača, dok su domaći ostali razočarani zbog prvog domaćeg poraza u sezoni.

Radnik je trenutno nakon četiri utakmice na bodovnom saldu od sedam bodova, dok Goražde ima jedan manje.