Grahovac strijelac vodećeg gola u pobjedi Rapida protiv LASK-a

Rapid iz Beča pobijedio je danas u gostima ekipu LASK-a rezultatom 2:1 u okviru 15. kola austrijske Bundeslige.

Vodeći pogodak za gostujući tim postigao je Srđan Grahovac u 19. minutu susreta. Nakon samo dva minuta utakmice golom Džejmsa Holanda LASK dolazi do izjednačenja. Još jedan brzi pogodak viđen na ovom meču, a ovog puta od bečkog tima u 23. minutu, kada je Kristof Knasmilner pogodio za 2:1.

Grahovcu je ovo bio prvi pogodak u domaćem prvenstvu ove sezone. Vezni fudbaler iz Banjaluke već je upisao dvije asistencije u Ligi Evrope u 2020/21.

Rapid je trenutno na drugom mjestu na tabeli sa samo bodom manje od vodećeg Salzbuga. LASK s druge strane je na četvrtoj poziciji na tabeli Bundeslige.