Hebibović
FK Sarajevo/facebook

Fudbaleri Sarajeva savladali su u 16. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine ekipu Radnika sa 1:0, a u 68. minutu utakmice crveni karton na klupi tima Gorana Sablića dobio je Anel Hebibović.

Anel Hebibović je u trenutku isključenja bio na klupi, a delegat utakmice Siniša Stojčić objasnio je šta se zapravo dogodilo.

“Hebibović je iz tehničkog prostora vrijeđao prvog pomoćnog sudiju gdje mu se obratio riječima: ‘Pi**a ti materina, je**m li ti majku, što nisi mahao?'” – stoji u zapisniku delegata utakmice te se dodaje šta je Hebibović rekao kada je napustio tehnički prostor:

“Jebo vas predsjednik Vico u p**ku”navedeno je u zapisniku delegata, a prenio je “Sport1”.

Sarajevo je savladalo ekipu Radnika rezultatom 1:0, a gol vrijedan tri boda postigao je Andrej Đokanović u 18. minutu susreta.