Izrael pokorio Podgoricu, Švedska rutinski slavila protiv Jermenije (VIDEO)

Fudbaleri Izraela savladali su Crnu Goru u Podgorici rezultatom 3:1, dok je Švedska na domaćem terenu slavila protiv Jermenije takođe sa 3:1.

U prijateljskom meču Izrael je kao gost pobijedio Crnu Goru u Podgorici. U 67. minuti mrežu domaćih načeo je najbolji igrač reprezentacije Izraela Eran Zahavi koji je pobjegao odbrani i rutinski pogodio. Samo dvije minute kasnije nakon prekrasne akcije gostiju i mnoštva dodavanja lopta je došla do Manora Solomona koji je udarcem uz desnu stativu povisio na 2:0.

U 81. minuti u šesnaestercu Izraela srušen je kapiten Crne Gore Marko Simić, a glavni arbitar ovog meča Irfan Peljto pokazao je na bijelu tačku. precizan je bio Fatos Bećiraj. Konačan rezultat postavio je Gadi Kinda golom u sudijskoj nadoknadi meča za 3:1.

Švedska je na domaćem terenu očekivano slavila protiv reprezentacije Jermenije rezultatom 3:1. U 15. minuti prekrasan slobodan udarac izveo je Emil Forsberg i tako doveo domaće u vođstvo. Na 2:0 povisio je Markus Danielson glavom nakon što je nadskočio odbranu Jermenije, a asistent bio je raspoloženi Forsberg. U 38. minuti Sebastijan Larson nije uspio pogoditi sa bijele tačke.

U 64. minuti nakon greške Šveđana na sredini terena lopta je došla do Vahana Bičakčijana koji je iz drugog pokušaja glavom smanjio na 2:1 na ovom meču. Konačan rezultat postavio je Markus Berg u 85. minuti.

Rusija je pobijedila na domaćem terenu Bugarsku 1:0, a gol odluke postigao je Aleksander Sobolev sa bijele tačke u finišu meča, dok je Vels odigrao neriješeno sa reprezentacijom Albanije 0:0.