Izuzetno zanimljivo u Konjicu, Igman vodi nakon prvih 45 minuta

Nakon prvih 45 minuta utakmice 17. kola Premijer lige BiH, Igman u Konjicu protiv Tuzla sitija vodi sa 2:0.

Iako teren nije u pretjerano dobrom stanju, prvo poluvrijeme je pružilo dosta zanimljivosti.

Igman je poveo u 18. minutu. Marko Čubrilo je ubacio sa desne strane u blizini kornera, a golman gostiju je loše reagovao i lopta je završila u mreži.

Samo tri minuta kasnije, Tuzlaci su mogli do poravnanja, ali Huso Čarjašević je glavom pogodio stativu.

Gosti su nastavili sa prijetnjama, no Dušan Pantelić je prvo bio neprecizan, a potom mu je udarac zaustavio Aldin Ćeman.

Kazna je uslijedila veoma brzo. Stefan Denković je izbio u izglednu poziciju i to je iskoristio za 2:0.

Nastavilo se u odličnom ritmu. Tuzla siti je bila opasnija i više je držala loptu u svom posjedu, međutim Ćeman je bio na visini zadatka i održao je svoju mrežu netaknutom, pa se na veliki odmor otišlo sa 2:0.