U okviru 22. kola Superlige Srbije TSC je na gostovanju pobijedio Zlatibor rezultatom 1:0, dok je Čukarički slavio protiv Rada na Banjici rezultatom 2:0.

Igrači Zlatibora propustili su veliku šansu da povedu u 21. minuti utakmice pošto je Danilo Milenković promašio jedanaesterac. Kaznu za to i pobjedu gostima iz Bačke Topole donio je Nenad Lukić nakon tačno sat vremena igre.

Gosti su pred kraj ostali i sa igračem manje jer je drugi žuti karton zaradio Janko Tumbašević. Ovo je treća utakmica Mladena Krstajića na klupi TSC-a i druga pobjeda, dok su u prošlom kolu remizirali.

U drugoj utakmici Čukarički je očekivano savladao Rad u gostima rezultatom 2:0.

Oba gola za tim sa Banovog Brda je postigao nekadašnji fudbaler Partizana Đorđe Jovanović. Mladi napadač je pogađao u desetoj i 64. minuti utakmice.