Danas su odigrane dvije utakmice polufinala Kupa Republike Srpske. Krupa je u kanjonu Tijesno pobijedila Kozaru rezultatom 2:1, dok je Leotar bio bolji od Sloge rezultatom 3:0.

Nije Krupa mnogo mijenjala sastav u odnosu na utakmice u Premijer ligi. Ipak, Kozara je prva stigla do vođstva u kanjonu. Boris Eskić je od 13. minute doveo goste u prednost. Samo dvije minute kasnije izjednačio je Aleksandar Erak, a do kraja prvog poluvremena Nemanja Vukmanović je postavio i konačan rezultat 2:1 za Krupu.

U drugoj polufinalnoj utakmici Leotar je na svom terenu pobijedio Slogu rezultatom 3:0. Šest minuta je u drugom poluvremenu bilo kobno za goste iz Doboja. Prvo je Andrej Đurić doveo Leotar u prednost u 74. minuti, da bi sa dva gola rezervista Nikola Medan u 77. i 80. minuti postavio konačnih 3:0.