Trebinjski Leotar je danas na “Policama” u okviru četvrtfinala Kupa Republike Srpske pobijedio bijeljinski Radnik rezultatom 2:1 i tako se plasirao u polufinale takmičenja.

Nakon prvog poluvremena u kojem su mreže mirovale Leotar je u vođstvo protiv Radnika došao nakon isteka sat vremena igre kada je precizan bio Lazar Zečević. Samo pet minuta poslije hercegovački tim je došao do prednosti od dva gola pogotkom Drage Maksimovića. Sve što je biljenski tim uspio uraditi do kraja meča bilo je smanjiti prednost domaće ekipe, što se desilo 13 minuta prije kraja kada je strijelac bio Faruk Gogić.

U polufinalnom dvomeču Leotar će snage odmjeriti s dobojskom Slogom, a drugi par će biti Krupa i Kozara iz Gradiške.