Alison izvukao Liverpul, Čelsi sa nulom dobio bod

Liverpul je savladao Vest Hem rezultatom 1:0, dok je Čelsi remizirao protiv Brentforda.

Liverpul je uspio da potvrdi pobjedu protiv Mančester sitija, trijumfom protiv Vest Hema na svom terenu.

Redsi su prvi i jedini pogodak postigli u 22. minuti,  a strijelac je bio Darvin Nunjez. Mogao je Vest Hem na ovom susretu do boda, kada su u 45. minuti imali jedanaesterac, ali je Džerod Bouen promašio penal.

Čelsi je odigrao neriješeno protiv Brentforda u utakmici u kojoj nije bilo golova. Više prilika su imali fudbaleri Čelsija, međutim domaći su odolijevali napadima Plavaca, te na kraju osvojili bod.

Sautempton je savladao Bornmut rezultatom 1:0 pogotkom Če Adamsa u devetoj minuti. Njukasl je takođe golom Miguela Almiron pobijedio Everton.