Brajton u nadoknadi vremena do boda protiv Kristal Palasa

Ekipa Brajton i Hou Albiona je na nezgodnom gostovanju protiv Kristal Palasa u nadoknadi vremena došla do jednog boda, rezultatom 1:1.

U dosta napetoj utakmici “Galebovi” su uspjeli u Londonu remizirati protiv ekipe Roja Hodžsona. Domaćin je golom Vilfreda Zahe sa bijele tačke u 19. minuti poveo. Prvo poluvrijeme nije bilo mnogo zanimljivo, bez izglednih prilika. Ekipe su u meč ušle dosta nervozno bez želje da pokažu dobar fudbal.

Igrao se 90. minut kada je Aleksis Mek Alister postigao gol za Brajton i izborio bod za ekipu Grema Potera. Uskoro je došlo do koškanja igrača, a u toj gužvi je Luis Dank dobio crveni karton. Gosti svakako imaju više razloga za slavlje, jer njih ovaj bod drži iznad zone ispadanja.