Fudbaleri Redinga savladali su ekipu Bristol sitija sa 3:1, dok je Votford bio bolji od Prestona sa 4:1, a Kardif je sa 4:0 trijumfovao protiv Lutona u 14. kolu Čempionšipa.

Nakon četiri poraza i jednog remija ekipa Veljka Paunovića konačno je ostvarila pobjedu i to nad Bristol sitijem. Prvo poluvrijeme je završeno bez golova, da bi Oviemuno Džarija donio prednost Redingu u 54. minutu. Izjednačio je Nahki Vels u 73. minutu, ali je Jaku Meita automatski vratio vođstvo svom timu sa 2:1. Konačnih 3:1 postavio je Lukas Žoao u 91. minutu.

Votford Vladimira Ivića nastavlja sa dobrim rezultatima, a protiv Prestona su stigli u vođstvo u devetom minutu golom Domingosa Kvina. Troj Din je povećao sa bijele tačke u 52. minutu na 2:0, da bi Tom Barkhuizen u 55. minutu smanjio na 2:1. Tri minuta kasnije Natanijel Čalobah je pogodio na 3:1, a konačnih 4:1 postavio je Žoao Pedro u 74. minutu.

Igrači Kardifa su takođe ostvarili ubjedljivu pobjedu i to nad Lutonom od 4:0. Već nakon devet minuta vodili su sa 2:0 golovima Šina Morisona i Marka Harisa. Na 3:0 je povećao Kifer Mur u 59. minutu, a četvrti gol je u 83. minutu postigao Šej Odžo

Ostali rezultati 14. kola:

• Birmingem – Milvol 0:0
  • Blekburn – Barnsli 2:1 (Armstrong 44′, Galager 78′ – Palmer 90′)
  • Derbi – Vikomb 1:1 (Holms 36′ – Blomfild 81′)
  • Hadersfild – Midlzbro 3:2 (Ejting 37′, Kembel 45′, Koroma 85′ – Džonson 14′, Asombalonga 83′)
  • Norvič – Koventri 1:1 (Vrančić 27′ – Biamou 89′)
  • Roteram – Bornmut 2:2 (Ladapo 37′, 50′ – Stanislas 20′, Solanke 63′)
  • Šefild Vendzdej – Stouk 0:0