Photo by Srdjan Stevanovic/Getty Images

Ekipe Milana i Intera odigrale su neriješeno 1:1 u 12. kolu italijanske Serije A, a vodeći pogodak za Inter postigao je nekadašnji fudbaler “Rosonera” Hakan Čalhanoglu u 11. minutu sa bijele tačke.

Hakan Čalhanoglu je nakon postizanja gola za Inter provocirao navijače Milana, a oni su mu poslije toga žestoko uzvratili tako što su blizu njegove kuće razvili veliki transparent sa natpisom koji se odnosi na aferu njegove supruge.

“Hrabrost nije izvesti penal u 10. minuti susreta, već je hrabrost ostati sa suprugom koja te varala. Sra*e od čovjekanapisano je na transparentu.

Čalhanoglu je u junu ove godine prešao iz redova Milana u Inter, a prije toga nastupao je za Bajer Leverkuzen, Hamburg i Karlsrue.