U utakmici turskog šampionata između Bašakšehira i Kasimpaše koja je završena rezultatom 2:2, glavnu riječ na terenu vodili su bosanskohercegovački fudbaleri Edin Višća, Armin Hodžić i Haris Hajradinović.

Iako prošlogodišnji šampioni, Bašakšehir ove sezone ne igra na visokom nivou u domaćem šampionatu, pa su tako na slabom 16. mjestu.

Ipak, na ovom meču prvu su stigli do vođstva u 27. minuti golom Nasera Čadlija na asistenciju Edina Višće. Devet minuta kasnije Jusuf Erdogan poravnao je na 1:1 i tim rezultatom se otišlo na poluvrijeme.

A potom u drugom poluvremenu “šou” bosanskohercegovačkih fudbalera. Najprije je Kasimpaša povela u 85. minuti tako što je Haris Hajradinović odigrao loptu do Armina Hodžića, a ovaj se odlično snašao i majstorski pogodio za vođstvo svoje ekipe.

Kada su već mislili gostujući fudbaler da imaju upisana tri boda, Višća je pokupio jedan odbijanac i ispod nogu golmanu pogodio za izjednačenje i makar bod za Bašakšehir.