Iguain debitovao promašajem sa bijele tačke, pa se sukobio sa protivničkim igračima (VIDEO)

Gonzalo Iguain promašio jedanaesterac na svom debiju u dresu Intera iz Majamija, a tim Dejvida Bekama izgubio je 3:0 od Juniona iz Filadelfije.

32-godišnjak, koji se pridružio Interu ranije ovog mjeseca, nakon što mu je raskinut ugovor sa Juventusom, uputio je svoj šut sa bijele tačke iz 77. minute visoko preko gola. Argentinac je ljutito reagovao kad se činilo da je golman domaćih Džejkob Glesnes slavio ispred njega, što je dovelo do sukoba.

Mislim da je pokazao da je u dobroj formi. Logično, trebaće mu više utakmica, a sa novim mečevima u nogama postajaće sve bolji i biće mu lakše. Imao je veliku želju da igra i pomogne ekipi” – rekao je Dijego Alonso, trener Intera.

Antoni Fontana načeo je mrežu gostiju u prvom poluvremenu, a Ilsina i Brenden Aronson sa dva gola u drugom poluvremenu su završili posao i osigurali pobjedu. Inter Majami je trenutno 13. na tabeli, a Filadelfija Junion sada zauzima drugo mjesto sa dva boda zaostatka za Kolumbus Kruom u istočnoj MLS konferenciji.