Mladi srpski napadač Dejan Joveljić postigao je dva gola u remiju Los Anđeles Galaksija i Los Anđelesa u 22. kolu MLS lige.

Bivši igrač Crvene zvezde nedavno je stigao u Sjedinjene Američke Države i u četvrtom meču za ekipu Galaksija dva puta je matirao protivničkog golmana. Prvi put već u 20. minutu kada odbrambeni igrač loše reagovao, a Joveljić se sjajno snašao i lobovao golmana za 1:0.

Nakon toga je Los Anđeles preokrenuo na 2:1 golovima Kristijana Aranga iz penala u 44. minutu i Brajana Rodrigeza u 58. minutu. Ipak u 64. minutu Džulijan Arauho je dodao pruži loptu u prostor prema Joveljiću, a ovaj je iz prve šutirao i izjednačio na 2:2. Rodrigez je svega dva minuta kasnije ponovo doveo rivala u vođstvo od 3:2, da bi konačnih 3:3 postavio Kevin Kabral u 86. minutu.

Joveljić je pored Crvene zvezde u karijeri igrao za Anderleht, Ajntraht Frankfurt i Volfsberger.