Fudbaler Mančester junajteda, Kazemiro, ne blista ove sezone u deesu Crvenih đavola, koji su odlučili da mu dovedu konkurenciju u veznom redu.
Kazemiro je od dolaska u Mančester junajted iz Real Madrida pružao neke izuzetno dobre partije, ali u posljednje vrijeme nije baš u prvom planu Erika ten Haga, a tim sa Old Traforda je odlučio da mu već pronađe zamjenu, a u pitanju je odlični mladi vezni fudbaler Benfike, 19-godišnji Žoao Neveš.
Kako uveliko pišu mediji sa Ostrva, Neveš bi mogao stići u Junajted za 70 miliona evropskih novčanica, koliko su spremni da isplate Benfici na ime obeštećenja.
Takođe, mediji dodaju da se Kazemiru nikako ne sviđa ova opcija, smatrajući da time ne poštuju njega i njegov boravak u crvenom dijelu Mančestera, kao i to da se čak kaje zbog odlaska iz Reala kako bi obukao dres Crvenih đavola.
Ostaje da se vidi kakva će biti sudbina Kazemira na Old Trafordu i da li će već u januaru odlučiti da napusti tim i potraži novi angažman.