Da ni sudijama nije svejedno kada naprave neki propust, pokazao je jedan arbitar iz drugog ranga takmičenja u Danskoj, kada je nakon jedne greške komično odreagovao.

Glavni sudija je postao hit na društvenim mrežama zbog reakcije na meču između Vendsisela i Fredericije koji je završen rezultatom 1:1.

Naime, prvi vođstvu domaćina 1:0 sredinom prvog poluvremena, gosti su imali obećavajući kontranapad. U završnici akcije tri na jedan, domaći defanzivac je napravio faul, ali je sudija umjesto prednosti, jer je lopta stigla do drugog napadača, prekinuo igru. U istom trenutku je shvatio koliku je grešku napravio kojom je oštetio napadački tim, pa je u agoniji pao na koljena i uhvatio se za glavu. Tješili su ga čak i pojedini igrači oštećene ekipe. Srećom po njih, desetak minuta kasnije su izjednačili i izbjegli poraz.