Bosanskohercegovački krilni fudbaler Amar Ćatić zabilježio je dvije asistencije u pobjedi ADO Den Haga protiv Den Boša rezultatom 3:2 u desetom kolu holandske Erste divizije.

Mladi Amar Ćatić je u 21. minuti sjajnim pasom pronašao Tomasa Verhajta koji je smjestio loptu u mrežu za vođstvo domaćih 1:0. Nakon toga je u 35. minuti Roj Kujpers izjednačio rezultat, te se sa tim rezultatom otišlo na poluvijeme.

Igrao se 55. minut kada je Den Hag došao ponovo do vođstva, a isti igrači su ponovo bili u glavnim ulogama. Ćatić je uposlio Verhajta, a ovaj bio siguran po drugi put.

Verhajt je postigao još jedan gol iz penala u 84. minutu, a do kraja meča je u sudijskoj nadoknadi igrač Den Boša Sufjan Ahanah postigao gol za konačnih 3:2.