Milivojević: "Liverpul je danas imao sjajnu završnicu"

Liverpul je danas u gostima ubjedljivim rezultatom savladao Kristal Palas rezultatom 7:0.

Kapiten Kristal Palasa Luka Milivojević je za zvanični klupski sajt izjavio da je sjajna završnica “Crvenih” glavni razlog njihove velike pobjede na Selhust Parku.

Danas su imali sjajnu završnicu. Imali su osam udaraca i postigli sedam golova. Oni su veoma opasni iz kontranapada i kaznili su svaku našu grešku” – naveo je Milivojević, te istakao da je njegov tim imao dobrih prilika za izjednačenje u prvom dijelu:

Mislim da smo bili u igri, u prvom poluvremenu imali smo neke prilike, stvorili četiri ili pet lijepih šansi i trebali smo tada postići golove. Moj mišljenje je da nismo trebali gubiti na poluvremenu 3:0. Jako je teško govoriti poslije poraza, ali to je fudbal, i oni su primili sedam golova od Aston Vile jer je to nivo Premijer lige”.

Kristal Palas će u narednom kolu igrati protiv Aston Vile.