Fudbaleri Fiorentine i Đenove večeras su odigrali neriješen meč 1:1 u 10. kolu italijanske Serije A.

Veoma neizvjesnu utakmicu odigrale su ove dvije ekipe. Domaći su došli do gola u 70. minutu preko iskusnog Đakoma Bonaventure, ali je njegov pogodak poništio VAR.

Tek u finišu gosti su poveli golom hrvatskog fudbalera Marka Pjace u 89. minutu na dodavanje Matije Destra.

I kada su svi mislili da će Đenova odnijeti čitav plijen, na scenu stupa reprezentativac Srbije Nikola Milenković. On je nakon gužve u šesnaestercu gostiju iz drugog puta uspio da zakuca loptu u mrežu gola vetera Federika Marketija.

U narednom kolu Fiorentina gostuje kod ekipe Atalante, dok će Đenova na domaćem terenu dočekati Juventus.