Novi problemi za Miralema Pjanića, izveden iz igre na poluvremenu protiv Alanijaspora

Fudbaleri Bešiktaša su u 13. kolu turske Super lige poraženi u gostima protiv Alanijespora rezultatom 2:0, a reprezentativac Bosne i Hercegovine Miralem Pjanić se nije baš proslavio.

Počeo je Miralem Pjanić utakmicu od prve minute. Međutim, zbog slabe igre je izveden na poluvremenu, kada je njegov tim gubio 1:0, a fudbaleri Alanijespora su u finišu mogli i do drugog gola, ali je poništen zbog ofsajd poziciju u kojoj se našao Emre Akbaba

U nastavku je Bešiktaš primio još jedan gol, te su sa ovim porazom sada tek na sedmoj poziciji turskog šampionata sa 20 bodova, dok je Alanijaspor ovom pobjedom stigao do 24 boda i visoke treće pozicije.

Podsjetimo, Pjanić je nedavno suspendovan od strane selektora reprezentacije Bosne i Hercegovine Ivajla Peteva za meč sa Ukrajinom u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo u Kataru, a u javnosti je on postao jedan od glavnih krivaca za loša izdanja ”Zmajeva”.