Pao mrak na utakmici, domaći preokrenuli pa nestalo struje i izgubili 3:0 (VIDEO)

U utakmici devetog kola najelitnijeg fudbalskog takmičenja u Rumuniji desila se još jedna nesvakidašnja scena. Na utakmici između Poli Jašija i Vitorul Konstante nestalo je struje u momentu kad su domaći dali gol i utakmica je registrovana 3:0 za goste.

Na utakmici između šestoplasiranog Vitorula i dvanaestoplasiranog Polija došlo je do prekida u 54. minuti utakmice.

Poveli su gosti u u 20. minuti pogotkom Alina Dobroslavlečija, a izjednačenje domaćima donio je Belgijanac bosanskohercegovačkog porijekla Dženan Zajmović u 51. minuti.

Stigli su fudbaleri Polija i do potpunog preokreta, ali je u trenutku kada je lopta ulazila u gol gostiju, na stadionu nestalo struje i nastao je mrak. Gol nije priznat, utakmica je prekinuta i registrovana je službenim rezultatom 3:0 za goste, uprkos velikim protestima domaćih.