Remi Levantea i Barselone koji je najviše odgovarao Atletiko Madridu (VIDEO)

Fudbaleri Levantea i Barselone remizirali su 3:3 u okviru 36. kola španske Primere.

Spektakularan meč odigrali igrači obje ekipe, a najzadovoljniji rezultatom je sigurno Atletiko Madrid. Prvu šansu na meču imao je Pedri u petom minutu kada je izašao sam ispred golmana, ali je Aitor Fernandez bio bolji u tom duelu.

Barselona je ipak povela u 25. minutu i to predivnim golom Lionela Mesija. Žordi Alba je centrirao, a Mesi je sa desetak metara uhvatio volej i zatresao protivničku mrežu za 1:0.

Veoma brzo su Katalonci udvostručili prednost, tako što su oduzeli loptu na svojoj polovini, izveli brz kontranapad i Pedri je sa par metara dao gol za 2:0.

S tim rezultatom se otišlo na pauzu, a onda je uslijedio spektakl počev od 57. minuta. Horhe Miramon je ubacio u šesnaesterac, a tamo je Gonzalo Melero bio na pravom mjestu i smanjio je na 2:1.

Dva minuta kasnije odbrana Barselone je očajno reagovala Hoze Morales je oduzeo loptu dodao do Martija Rodžera, a ovaj je samo vratio Moralesu koji je bio precizan sa desetak metara za 2:2.

Barselona je opet došla do vođstva u 64. minutu pošto su opet oduzeli loptu protivnicima, izveli su brz napad i ona je došla do Usmana Dembelea koji je bio sam i bez većih problema se upisao u strijelce za 3:2.

Ipak za veliko slavlje navijača Levantea i Atletiko Madrida pobrinuo se Serhio Leon u 83. minutu kada je došao do lopte ispred golmana Barselone i poslao je u bliži ugao za konačnih 3:3.

U narednom kolu Barselona dočekuje Seltu Vigo, a Levante gostuje Hetafeu.