Glazgov Rendžers slavio je u 421. Old Firm derbiju protiv Seltika sa 2:0, što im je 163. pobjeda u međusobnim duelima sa najvećim rivalom.

Tim Stivena Džerarda drugi put zaredom slavio je na gostovanju Seltiku, ovog puta u 9. kolu Premijer lige Škotske. U devetom minutu Džejms Tavernie je ubacio iz slobodnog udarca u šesnaesterac, a tamo se najbolje snašao Konor Goldson i doveo je Rendžers u vođstvo od 1:0. Domaćini su poslije toga imali veći posjed lopte, ali nisu uputili šut u okvir gola za prvih 45. minuta.

Gosti su nastavili sa dobrom igrom u nastavku i to im se isplatilo u 53. minutu. Tada je Skot Arfild ubacio, Goldson je šutirao, igrači Seltika su blokirali prvi put, ali je napadač Glazgov Rendžersa drugi šut uputio u mrežu za 2:0.

Izdržao je Glazgov Rendžers do kraja i tako su stigli do devete pobjede u sezoni i imaće četiri boda više od Seltika, koji ima i meč manje.