Solskjer poslije poraza: "Ne smatram da radim na pozajmljeno vrijeme"

Fudbaleri Mančester sitija su u gradskom derbiju savladali ekipu Mančester junajteda rezultatom 2:0 u okviru 11. kola engleske Premijer lige., a poslije utakmice medijima se obratio trener Junajteda Ole Gunar Solskjer.

Već u sedmoj minuti Siti je poveo. Sa lijeve strane dobro je centrirao Kajl VokerIlkaj Gindogan je pokušao postići gol, međutim opasnost je na kratko bila otklonjena, a onda je lopta došla do Žoaa Kansela koji je ponovo centrirao loptu u peterac Junajteda, gdje je nespretno reagovao Erik Baji i poslao loptu u sopstvenu mrežu.

Pred kraj prvog poluvremena uslijedio je novi šok za izabranike Ole Gunar Solskjera. Kanselo je poslao neugodan centaršut pred gol domaćih, a u padu je loptu zakačio Bernardo Silva i tako iznenadio golmana Junajteda za dvostruku prednost “Građana” na ovom meču.

“Ne smatram da radim na pozajmljeno vrijeme. Imam dobru komunikaciju sa klubom koja je otvorena i iskrena. Radim za Junajted i želim mu najbolje. Dokle god sam ovdje želim da napredujemo”istakao je Solskjer poslije poraza od Sitija.

Da li će ovo biti kap koja je prelila čašu za Solskjera ili može i ovaj slab rezultat da preživi ostaje da se vidi u narednim danima (satima).

Junajted u narednoj utakmici ide u goste Votfordu.