(VIDEO) Benzemin het-trik za sedam minuta

Fudbaleri Real Madrida savladali su na domaćem terenu ekipu Valjadolida sa 6:0, a heroj pobjede je Karim Benzema koji je postigao tri gola za sedam minuta.

Mrežu gostiju načeo je Rodrigo u 22. minutu, a onda je na scenu stupio Francuz. Prvi gol je dao u 29. minutu na asistenciju Vinisijusa Žuniora, samo tri minuta kasnije Benzema je još jednom pokazao svoje majstorstvo i po drugi put je matirao protivničkog golmana.

U 36. minutu Benzema je imao prvi kontakt na sredini terena, zatim je dodao do saigrača i potrčao je u šesnaesterac. Svojim kretanjem se oslobodio čuvara i lako je stigao do het-trika za 4:0.

Kasnije su se za potpuni potop Valjadolida pobrinuli Marko Asensio u 73. minutu i Lukas u 91. minutu.