(VIDEO) Golman napao svog saigrača i dobio crveni karton

Nevjerovatna scena dogodila se na utakmici Glentoran – Kolerajn kada je golman domaćih nakon primljenog gola udario jednog od svojih saigrača i zbog toga je dobio crveni karton.

Ekipa Glentorana je preokrenula na 2:1 protiv gostiju golom Džeja Donelija sa bijele tačke u 65. minutu, da bi Kether Fril postigao gol za 2:2 u 80. minutu.

Tada je golman domaćin Eron Meki udario svog saigrača Bobija Barnsa, bijesan što je ovaj pogriješio. Odmah nakon toga je i sam pružao pomoć saigraču, a zatim je dobio crveni karton.

Da li je bilo problema u svlačionici? Apsolutno ne, incident se dogodio i idemo dalje, oni su odrasli muškarci i sve je smireno” – izjavio je za “BBC” trener ekipe Mik Mekdermont.

Inače ekipe Glentorana ovo je bio prvi remi ove sezone, a nakon osam utakmica zauzimaju šesto mjesto sa 13 bodova, dok je Kolerajn na četvrtom mjestu sa 15 bodova.