(VIDEO) Mitrović nastavio da cijepa mreže, Vukovi zapalili notingemsku šumu

Fudbaleri Vulverhemptona savladali su Notingem Forest minimalnim rezultatom 1:0, dok su Fulam i Bornmut podijelili bodove (2:2).

“Vukovi” su protiv “Šumara” prekinuli negativan niz od tri uzastopna poraza i sada se sa devet bodova nalaze na 17. poziciji, dok je Notingem Forest i dalje “prikucan” za dno tabele sa samo pet osvojenih bodova.

Jedini pogodak na meču postigao je Ruben Neveš u 56. minutu sa linije penala. Imali su i gosti iz Notingema priliku da dođu do boda na ovom susretu, ali je Brenan Džonson bio neprecizan sa bijele tačke u 79. minutu meča.

Fulam je u drugom meču dočekao ekipu Bornmuta, a šansu od prvog minuta je dobio Aleksandar Mitrović koji se oporavio od povrede zbog koje je propustio prošli meč protiv Vest Hema.

Što se utakmice tiče, gosti su bolje otvorili susret i već u 2. minutu stigli do vođstva preko Dominika Solankea. Ipak, Isa Diop je u 22. minutu poravnao razultat, ali je Bornmut samo sedam minuta kasnije stigao do novog vođstva kada je Džeferson Lerma po drugi put natjerao Bernda Lena da vadi loptu iz mreže.

Međutim, početkom drugog poluvremena Aleksandar Mitrović je nastavio gdje je stao prije povrede i golom iz penala postavio konačnih 2:2 za svoj sedmi pogodak od početka sezone.

Fulam nakon 10 odigranih utakmica ima 12 osvojenih bodova i nalaze se na sredini tabele, dok je Bornmut na poziciji iznad sa 13 osvojenih bodova.