(VIDEO) Stevanović golom i asistencijom pomogao Servetu na putu ka Ligi šampiona

Ekipa Serveta ubjedljivo je savladala sa 5:0 ekipu Siona, a reprezentativac Bosne i Hercegovine Miroslav Stevanović postigao je gol i upisao asistenciju.

Servet je sada veoma blizu osiguravanja drugog mjesta na tabeli u prvenstvu Švajcarske što će značiti sigurno igranje u kvalifikacijama za Ligu šampiona. Protiv Siona je prvi gol dao Patrik Fluke u petom minuutu, da bi tri minuta kasnije Stevanović asistirao Dereku Kuteši za 2:0. Već u sljedećem  napadu Gael Kliši je povećao prednost na 3:0.

Onda se s golovima pauziralo do 70. minuta kada je Stevanović naletio na jednu odbijenu loptu i zakucao je u mrežu protivnika za 4:0, da bi konačnih 5:0 postavio Enco Kriveli iz penala u 85. minutu.

Stevanović je ove sezone za Servet odigrao 35 utakmica i postigao je deset golova, uz devet asistencija.