Višća evrogolom poveo Bašakšehir ka novom trijumfu (VIDEO)

Bosanskohercegovački reprezentativac Edin Višća postigao je sjajan gol za svoj Bašakšehir u pobjedi protiv Ankaragučua rezultatom 2:1.

Edin Višća pogodio je za vođstvo svog tima u 17. minuti, nakon što mu se lopta vratila poslije kornera, kapiten Bašakšehira je preciznim i snažnim udarcem pogodio “drugi” ugao i matirao nemoćnog golmana Ankaragučua.

Samo tri minute trajala je prednost Bašakšehira, pošto je Endri Čekići u 20. minuti izjednačio na 1:1. Ipak, tri boda gostima donio je Demba Ba u 56. minuti, što je nakon dugo vremena i druga vezana pobjeda Bašakšehira u turskom šampionatu.

Ne cvjetaju baš ruže Bašakšehiru ove sezone u Turskoj, oni su nakon 17. kola na 12. poziciji sa 22 osvojena boda.