U okviru 17. kola Premijer lige Engleske, Barnli i Fulam su odigrali neriješeno, 1:1.

U prvom poluvremenu nije bilo prevelikih uzbuđenja, Fulam je za nijansu više imao loptu u svom posjedu, no mreže su mirovale i na veliki odmor se otišlo sa 0:0.

Nastavak je bio nešto zanimljiviji, a Fulam je došao do vođstva već u 49. minutu, kada je Ola Aina odlično reagovao nakon kornera.

Radost gostiju je trajala samo tri minuta, jer je već u 52. nakon dobre akcije izjednačio Ešli Barns, koji je ostao u situaciji jedan na jedan sa protivničkim golmanom, što je riješio bez većih problema.

Rezultat se do kraja nije mijenjao, što znači da je konačan ishod ostao 1:1.

U narednom kolu, Barnli će na svom terenu dočekati Vest Bromvič Albion, dok će Fulam, takođe na svom terenu, igrati protiv Šefild junajteda.