Burak Jilmaz donio remi Lilu na meču u Nici

Lil ostaje neporažen ove sezone, ali više nije na vrhu francuske Lige 1, nakon što su danas remizirali rezultatom 1:1 sa Nicom na “Alijanc Rivijeri“.

Lil je ove sezone još neporažen, ali je u gostima kod Nice morao da stiže prednost domaćina.

U 50. minutu je za domaćine pogodio Kasper Dolberg. Prednost Nice trajala je samo osam minuta, ali francuska fudbalska javnost je očekivala da će u ovom meču biti viđen lagani trijumf “Mastifa“.

Turski internacionalac u dresu Lila, Burak Jilmaz poravnao je rezultat na 1:1 u 58. minutu meča. Bilo je dovoljno vremena da gosti pokušaju osvojiti sva tri boda, ali domaćin je postavio odličnu odbranu i sačuvao bod u svom džepu.

Rezultat održava Lil na vrhu sa istim brojem bodova kao i PSŽ. Prednost tima iz Pariza leži u činjenici da imaju bolju gol razliku od pratioca.