Na stadionu “London” ekipa Vest Hema dočekala je favorizovani Vulverhempton. Svoje prve bodove tim iz Londona uzeo odličnom igrom u 3. kolu Premijer lige savladavši goste sa 4:0.

Iako su igrači Nuna Espirita Santa od početka dali do znanja domaćinu da će oni voditi igru, “Čekićari” su iskoristili jedinu priliku koja im se ukazala u prvom dijelu i poveli. Na odlično dodavanje Pabla Fornalsa nailazi Džered Bouen i završava vrlo dobru timsku akciju. Snažnim udarcem lopta pronalazi put u mrežu kraj lijeve stative, a Rui Patrisio je bio nemoćan.

Na poluvremenu je pomoćni trener Alan Irvin dodatno motivisao domaće igrače, a oni su prebacili u brzinu više. Drugih 45 minuta su iskoristili i postigli još dva gola. Još jedan gol pored svog imena upisao je Bouen, a treći gol je djelo Tomasa Součeka na asistenciju Arona Kresvela. Do kraja utakmice i Sebastian Haler se upisao u strijelce za domaći tim. Vest Hem sa ova tri boda ide na 12. mjesto sa kojeg iduće kolo ide u goste sjajnom Evertonu, dok će Vulvsi na svom terenu ugostiti Fulam u idućoj ligaškoj utakmici.