Junajted nakon preokreta slavio u gostima protiv Aston Vile (VIDEO)

Fudbaleri Mančester junajteda pobijedili su u gostima ekipu Aston Vile rezultatom 3:1 u okviru 35. kola engleske Premijer lige.

Na samom startu utakmice Luk Šo izletio je jedan na jedan sa Emilijanom Martinezom koji mu je sjajno odbranio udarac. Nastavili su gosti pritiskati. Pol Pogba šutirao je sa ruba šesnaesterca, ali je Martinez još jednom dobro reagovao. Minut kasnije pokušao je i Fred, a Argentinac je ponovo bio siguran.

U 24. minuti iz praktično prve prilike domaći su došli do gola. Bertran Traore je probio po lijevoj strani i pogodio u desne rašlje za vođstvo Aston Vile.

Do kraja poluvremena mogao je Mejson Grinvud do pogotka, ali je Martinez dobro odbranio.

Na početku drugog poluvremena Daglas Luiz oborio je Pogbu i sudija Kris Kavanah pokazao je na bijelu tačku, a precizan bio je Bruno Fernandes za izjednačenje na ovoj utakmici.

Četiri minute kasnije Eron Van Bisaka pronašao je Grinvuda koji je dobrim udarcem savladao Martineza za vođstvo gostiju.

Konačan rezultat ove utakmice postavio je Edinson Kavani na sjajnu asistenciju Markusa Rašforda.

Nakon simuliranja glavni arbitar pokazao je drugi žuti i crveni karton napadaču Oli Votkinsu tako da su domaći ovu utakmicu završili sa igračem manje.

Narednu utakmicu Aston Vila igra protiv Evertona, dok Mančester junajted dočekuje ekipu Lestera.