Lacio do nova tri boda preko Alberta i Imobilea

Fudbaleri Lacija večeras su u Rimu dočekali ekipu trenera Siniše Mihajlovića Bolonju i slavili rezultatom 2:1.

Prvi gol za Lacio postigao je vezni fudbaler Luis Alberto u 54. minutu. Prednost je uduplao napadač Ćiro Imobile u 77. minutu. Asistirao mu je Alžirac Mohamed Fares. Jedini pogodak za Bolonju postigao je defanzivac Lorenco de Silvestri u 92. minutu sudijske nadoknade na asistenciju Paragvajca Federika Santandera. Početkom prvog poluvremena zbog prekršaja, poništen je gol fudbaleru Bolonje Matiasu Svanbergu.

U okviru petog kola italijanske Serije A danas su odigrane još dvije utakmice. Inter je u gostima rutinski slavio u Đenovi rezultatom 2:0, dok je Sampdorija u Bergamu bila bolja od domaćina Atalante 3:1.