Monpelje iznenadio Lion, Rems i Lens podijelili bodove (VIDEO)

U okviru 25. kola Lige 1 Francuske, Monpelje je iznenadio u gostima Lion i slavio rezultatom 2:1. Danas su remizirali Rems i Lens, a meč je nakon 90 minuta završen 1:1.

Golom u 20. minutu Težija Savanera ekipa Monpeljea je povela sa 1:0. Domaći su se vratili i izjednačili pogotkom Lukasa Pakete u prvom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena. Konačan rezultat 2:1 postavio je mladi fudbaler Elje Vahi u 65. minutu utakmice.

Uzbudljiv meč odigrali su Rems i Lens koji je završen rezultatom 1:1. Poveli su domaći pogotkom u 13. minutu preko Arbera Zenelija. Gael Kakuta je imao priliku da poravna rezultat u finišu prvog dijela iz penala, ali je promašio. Ipak, u 61. minutu Florijan Sotoka je uradio ono što nije iskusni Francuz, i donio izjednačenje gostujućem timu. Nakon samo četiri minute, VAR je zbog ofsajda poništio gol Lensovom Simonu Banzi.