Njukasl na koljenima protiv Kristal Palasa, Milivojević i družina kreirali preokret za četiri minute (VIDEO)

Duel 22. kola Premijeršipa donio nam je okršaj Njukasla i Kristal Palasa, a svi bitni momenti desili su se u prvih 25. minuta utakmice nakon čega su “Orlovi” trijumfovali rezultatom 2:1.

Već u drugoj minuti Njukasl je poveo fantastičnim udarcem Džondžo Šelvija koji je iskoristio odbijenu loptu i pospremio je neodbranjivo u sami ugao gola Visentea Gvajite.

U minutama koje su uslijedile nije se dešavalo ništa značajno, sve do 21. minute kada je na poprilično sličan način stvari na početak vratio Žairo Ridevald, pa je semafor pokazivao 1:1.

Samo četiri minute trebalo je da Kristal Palas u potpunosti preokrene situaciju u svoju korist. Geri Kejhil pronašao se na pravom mjestu u pravo vrijeme i postigao gol glavom za 2:1, a ispostaviće se kasnije da je upravo on junak “Orlova” koji je dio tri boda svom timu.

Njukasl u narednom kolu dočekuje Sautempton, dok će Kristal Palas na gostovanju protiv Lidsa pokušati ostvariti treći uzastopni trijumf.