Paunovićev Reding polako postaje kaznena ekspedicija, slavio i Ivić sa Votfordom

Ako se po jutru dan poznaje, Veljko Paunović bi mogao imati odličnu prvu sezonu u Engleskoj. Njegov Reding ima sva tri trijumfa i lider je engleskog Čempionšipa. Svonsi i Votford ga prate sa po dvije pobjede.

Danas je u engleskom drugom rangu odigrano devet utakmica, favoriti su bili sigurni i borba za Premijer ligu kreće jako od početka. Reding je svakako iznenađenje dosadašnjeg toka takmičenja. Predvođeni sa klupe srpskim stručnjakom Paunovićem, “Rojalsi” imaju sve tri pobjede iz prva tri kola. Danas je u gostima pao i Kardif rezultatom 2:1. Velšani nisu bili na nivou, a to je iskoristio Reding da izbije na vrh tabele.

Drugi srpski trener u Čempionšipu, Vladimi Ivić je takođe danas upisao svoj drugi trijumf na klupi Votforda. Minimalnim rezultatom od 1:0 protiv Latona, njegov tim uspio je da zadrži korak sa Redingom i sačuva sva tri poena na “Vikaridž Roudu“. Poslije postizanja pogotka u 37. minutu, domaćini su blokirali sve prilaze do svoje mreže i time onemogućili goste da pokušaju doći do bodova.

Svonsi je takođe u gostima kod Vajkomb Vonderersa pokupio sva tri boda. Stiv Kuper i njegov tim su u prvih 30 minuta igre otklonili sve nedoumice kome će pripasti pobjeda. Ranim golovima “Labudovi” su  prikazali dominaciju na terenu i zadržali rezultat do posljednjeg zvižduka.