U okviru 36. kola engleske Premijer lige Lids je s 4:0 pobijedio Barnli, Sautempton rezultatom 3:1 bio uspješniji od Fulama, dok su Brajton i Vest Hem odigrali neriješenih 1:1.

Barnli je danas ugostio Lids, te je u rezultatski beznačajnoj utakmici visoko poražen rezultatom 4:0. Gosti su do prednosti stigli u posljednjoj minuti prvog poluvremena golom Mateuša Kliča. Rezultat je u 12. minuti drugog dijela povećao Džek Harison, a posao je s dva gola u dva minuta od 77. do 79. završio Rodrigo

Utakmicu sa četiri gola odigrali odigrali su i Sautempton i Fulam, ali je u ovom duelu poraženi tim iz Londona uspio postići pogodak. Če Adams bio je prvi strijelac na utakmici u 27. minuti, a na 2:0 na isteku sat vremena igre povisio je Natan Tela. Nadu gostima 15 minuta prije kraja pogotkom je donio Fabio Karvaljo, da bi Tio Volkot osam minuta prije isteka regularnog vremena postavio konačan rezultat na 3:1.

Posljednju utakmicu dana odigrali su Brajton i Vest Hem. Mreže su mirovale sve do pet minuta prije kraja kada Deni Velbek dovodi domaće u vođstvo, da bi samo tri minute poslije izjednačio Mohamed Benrama i time postavio konačan rezultat utakmice na 1:1.

Vest Hem je današnjim remijem zadržao šestu poziciju i tako propustio priliku da preskoči Liverpul i plasira se na peto mjesto Premijer lige. Ostale ekipe u preostala dva kola nemaju opterećenje rezultata.