PSŽ potopio Monpelje na domaćem terenu (VIDEO)

Fudbaleri Pari Sen Žermena pobijedili su večeras na domaćem terenu ekipu Monpeljea rezulatom 4:0 u okviru 21. kola francuske Lige 1.

Na asistenciju Anhela Di Marije u 34. minuti Kilijan Mbape pogodio je za vodećih 1:0 Parižana.

Do kraja prvog poluvremena rezultat je ostao 1:0 za domaći tim.

Do 60. minuta rezultat se nije mijenjao, a onda je PSŽ za četiri minuta postigao toliko pogodaka. Pogađali su redom, prvo Nejmar nakon dodavanja Mbapea, a poslije 60 sekundi bio je mrežu je zatresao i Mauro Ikardi. U 63. minutu Mbape je bio strijelac, a asistirao mu je Ikardi.

Ovo je treća pobjeda u nizu za ekipu Maurisija Poketina, koja je sada lider na tabeli Lige 1 sa 45 bodova.

U narednom kolu PSŽ će igrati Lorijena u gostima, dok će Monpelje na domaćem terenu dočekati Lens.