Ronaldo potopio Krotone (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa su ubjedljivom pobjedom na domaćem terenu slavili protiv ekipe Krotonea rezultatom 3:0 u okviru 23. kola italijanske Serije A.

Prvu veliku šansu na ovoj utakmici imali su gosti u 6. minuti kada se u dobroj šansi našao Arkadijuš Reka koji je bio neprecizan.

U 38. minuti nakon dobrog centaršuta Aleksa Sandra, odbranu gostujuće ekipe je nadskočio Kristijano Ronaldo i glavom pospremio loptu u nebranjeni dio mreže za vođstvo Juventusa.

U prvoj minuti sudijske nadoknade u prvom poluvremenu Kristijano Ronaldo postiže jos jedan pogodak za svoj tim. Takođe glavom, ovog puta na asistenciju Erona Remzija.

Ronaldo je dva minuta kasnije imao šansu da dođe do het trika, ali je za malo bio neprecizan.

U 66. minuti, nakon dobro izvedenog kornera, najbolje se snašao Veston Mekeni i povećao prednost Juventusa na 3:0.

Posljednju veliku šansu na utakmici imao je Federiko Kjeza, ali njegov šut je odbranio golman gostujuće ekipe Aleks Kordaz.

Narednu utakmicu Juventus igra u gostima protiv Verone, a Krotone dočekuje ekipu Kaljarija.