Selta na domaćem terenu srušila Elče (VIDEO)

U 23. kolu španske Primere fudbaleri Selte iz Viga savladali su večeras kao domaćini ekipu Elčea rezultatom 3:1.

Sve je bilo mirno do finiša prvog poluvremena, a onda su domaćini sa dva brza gola poveli 2:0. Prvo je u 45. minutu se upisao Santi Mina, a dva minuta potom i Brais Mendez. Kod oba gola je asistent bio sjajni Nolito.

Poslije greške golmana Selte Rubena Blanka, rezultat na 2:1 smanjio je Emilijano Riboni nakon ubačaja iskusnog Gvida Karilja.

Novi gol ekipe iz Viga 18 minuta nakon pogotka gostiju. Odlično je ofsajd izbjegao Augusto Solari, ubacio u šesnaesterac gdje je pronašao Santija Minu, koji je po drugi put zatresao mrežu i postavio konačnih 3:1.

U narednom kolu Selta gostuje kod Valensije na “Mestalji”, dok će Elče na domaćem terenu dočekati Eibar.