Specija nadigrala Milan na domaćem terenu (VIDEO)

U 22. kolu italijanske Serije A, fudbaleri Specije večeras su savladali na domaćem terenu ekipu Milana rezultatom 2:0.

Konkretniji fudbal igrali su domaći igrači, i to se na kraju isplatilo u drugom dijelu. Rikardo Saponara je zaprijetio u 13. minutu, stvorio je sam sebi prostor za šansu, šutirao u desnu stranu, ali Đanluiđi Donaruma je dobro intervenisao.

U 56. minutu domaći dolaze do vođstvo. Sve je uradio sam Mateo Rici, izašao pred golmana i servirao kapitenu Đulijanu Mađioreu, kome nije bilo teško da smjesti loptu u praznu mrežu.

Poslije 11 minuta igre, novi pogodak Specije. Nahuel Estevez je iz slobodnjaka s lijeve strane dodao loptu ka Simoneu Bastoniju, a Italijan je preciznim udarcem sa ivice šesnaesterca pogodio mrežu nemoćnog Donarume i postavio konačan rezultat meča 2:0.

U narednom kolu Specija gostuje kod Fiorentine, dok Milan čeka derbi sa gradskim rivalom Interom.