Bivši bosanskohercegovački reprezentativac Haris Medunjanin postigao je svoj prvi gol u novoj sezoni MLS lige u porazu njegovog Sinsinatija od Montreala sa 5:4.

U ovoj itekako efikasnoj i zanimljivoj utakmici Medunjanin je postigao prvi gol na meču u 6. minutu za vođstvo Sinsinatija. Primio je loptu na rubu kaznenog prostora, nakratko pogledao gdje se nalazi golman i preciznim šutem pogodio lijevi ugao golmana Džejmsa Pantemisa, koji je ostao ukopan u mjestu.

Sinsinati je na poluvremenu imao vođstvo od 3:2, ali je ekipa iz Montreala u drugom poluvremenu sa dva gola uspjela da upiše nova tri boda.

Montreal se ovom pobjedom popeo na 4. mjesto na tabeli sa 22 boda, dok je Sinsinati sada 11. sa 12 osvojenih bodova.