Marjanović: ''Drugo poluvrijeme smo igrali kao na drogama''

Rudar je u 27. kolu Premijer lige savladao u gostima Široki Brijeg rezultatom 3:1, za veliku dramu u donjem dijelu tabele.

Iako je Široki prvi stigao do vođstva, gosti iz Prijedora su odigrali sjajno druge poluvrijeme i zasluženo slavili na ”Pecari” poslije punih 12 godina. Zadovoljstvo ovo bitnom pobjedom niji krio ni glavni strateg Rudara, Srđan Marjanović.

”Ovo je bila utakmica sa dva različita poluvremena. Poslije prvih 45 minuta trebalo da bude dva razlike za domaći tim. U drugom poluvremenu smo, da se izrazim žargonski, izašli kao na drogama. Na konačan ishod je uticala i promjena formacije, krenuli smo sa trojicom u odbrani. Ubacili smo visoke igrače i vršili pritisak, a to je urodilo plodom.

Za nas veoma važna tri boda koja su nas vratila u život i koja će, nadam se dati snagu fudbalerima, jer imamo kvalitet, ali neke stvari nisu štimale u klubu. Sada je to u redu i borićemo se do kraja” – rekao je Marjanović.