Miljanović: "Došlo je do pada, a u drugom poluvremenu smo se vratili nazad u utakmicu" (VIDEO)

U večerašnjem meču devetog kola Premijer lige BiH, Borac je kod kuće savladao Široki Brijeg sa 2:1.

Nemanja Miljanović, trener domaćina, na pres konferenciji poslije susreta je rekao sljedeće:

“Ovo je na kraju bila jedna teška utakmica za nas. Igrali smo dobrim intenzitetom, međutim nakon ta dva postignuta gola je došlo do pada. Široki je krenuo naprijed, mi smo imali te svoje kontre i mogli smo dati i treći gol, ali nismo uspjeli.

Oni su na našu grešku uspjeli dati gol za 2:1. Mislim da smo se u drugom poluvremenu vratili nazad u utakmicu, kontrolisali smo meč, međutim i Široki je imao period gdje je imao posjed i stvarao šanse. Na kraju, uspjeli smo uzeti tri boda, zahvalio bih se igračima na dobro odrađenoj utakmici”.

Kompletnu pres konferenciju možete pogledati u nastavku.