Mujagić: "Zadovoljan sam, ali mislim da mogu još bolje"

Fudbaleri Zvijezde iz Gradačca odigrali su u Banovićima protiv Budućnosti 2:2, a dvostruki strijelac za goste bio je Ajdin Mujagić.

Budućnost je uspjela u nastavku susreta preokrenuti rezultat i vrlo malo ih dijelilo od osvajanja tri boda, ali je danas sjajni Ajdin Mujagić u sudijskoj nadoknadi postigao svoj drugi gol i spasio svoju ekipu poraza.

Iza nas je jako dobra utakmica koju je protivnik bolje otvorio. Nakon toga mi smo imali nekoliko dobrih šansi koje nismo iskoristili, ali smo ipak uspjeli doći do prednosti pred kraj prvog poluvremena. Oni su u nastavku preuzeli inicijativu i došli do dva brza pogotka iz prekida, ali smo na kraju uspjeli doći do veoma željenog gola. Po meni, ovo je najrealniji rezultat jer bi bila šteta da je neka od ekipa ostala bez bodova” – rekao je Mujagić za MeridianSportBH pa dodao:

Što se tiče moje partije, sigurno je da mogu biti zadovoljan zbog postignutih golova. Što se tiče igre, mislim da mogu još bolje. Zadovoljan sam, ali znam da mogu biti na još višem nivou“.

Mujagić je u Zvijezdu stigao u julu ove godine iz tešanjskog TOŠK-a.