Nakon niza od tri remija GOŠK upisao isto toliko pobjeda, Haračić i Glibo srušili Radnik u Gabeli

Rezultatom 2:0 GOŠK je savladao Radnik u Gabeli.

Nakon što je u uvodna tri kola isto toliko puta remizirao, GOŠK je sada ostvario niz od tri pobjede, a danas su u Hercegovini rezultatom 2:0 savladali Radnik iz Hadžića.

Domaćin utakmice imao je inicijativu kroz cijelo prvo poluvrijeme, ali su ozbiljnije prilike izostajale na obje strane. Takvo je stanje na terenu bilo sve do dvije minute pred odlaska na odmor kada najbolji strijelac prošle sezone Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine Dženan Haračić pogađa mrežu gostiju iz Hadžića i donosi GOŠK-u prednost.

Radnik do prve prilike stiže u 66. minuti utakmice, a tada je domaće spasila prečka, kao i golman Adnan Bobić. Osam minuta poslije hercegovački tim povećava svoje vođstvo, a dobru akciju svoje ekipe u gol je pretvorio Dražan Glibo

Sa 12 osvojenih bodova nakon šest gola GOŠK se nalazi na četvrtom mjestu prvenstva, a u narednom će kolu gostovati u Tešnju. Devetoplasirani Radnik, koji je za sada osvojio osam bodova u narednom će kolu ugostiti Bratstvo na svom terenu u Hadžićima.